17 Temmuz 2009 Cuma

Sıfır bedeni kim empoze etti bize?

Bir zamanların moda ikonları böyleymiş işte.
Ne oldu, hangi ara kemiksigiller moda oldu?
Kim empoze etti bunları kadınlara?
( Hayır, yani ben de beğenmiyorum özellikle ilk fotodaki görüntüyü ama gözler Zara/Mango 34 bedenlerine alışmış bi' kere, ondan sanırım...)

...Güzide Duran yeni çocuk doğurmuş da, hala büyüleyici(!) fiziğiyle dikkat çekiyormuşşş, Çağla Hanım, 5 aylık hamileymiş ama hala çekiciliğini koruyormuş, Demet Şener bıdı bıdıymış...
Her fizik farklı ayrı da, bi de kolaylaştırılmış, maddi/ manevi imkanlarla donatılmış yaşamlar var. Bakıyorum, Güzide Duran gitmiş Alaçatı'ya akmış geceye kocasıyla el ele... Ben Yaz, 3 aylıkken düşünüyorum da, gece çıkmayı bırak, balkona kafamı çıkartamıyordum neredeyse...

7 yorum:

Bellek Kutusu dedi ki...

10 tam puanlık post olmuş. Üstüne bir yıldız atar, altına da imzamı koyarım!

pembecikolata dedi ki...

Öyle sıkıcı ki şu magazin bebeklerinin hayatlarını sürekli burnumuza burnumuza sokmaları...Bide bilmiş bilmiş röportajlarda faydalı bilgiler vermiyorlar mı gıcık oluyorummm...Hepsinin havadan kazandıkları paralarla ne gibi bakımlardan geçtiklerini herkes biliyordur heralde...

denizanasi dedi ki...

oh be... doğru söze, pardon yazıya ne denir :))
uyuz oluyorum onlara zaten.

ELİF dedi ki...

ben eskiden olsaymışım bayaa rağbet görürmüşüm:)))

Prima Rima dedi ki...

Evet çok güzel yazdın bak maddi imkan olanak...Demet şener ve Gülben Ergen ne diyor çok cocuklu bır aıle olmak istiyoruz,olursunuz şekerim siz bakmıyorsunuz cunku cocuklarınıza siz sadece doguruyorsunuz o kadar.
Gerisi dadılar bakıcılar eğiticilerle geliiip geçiyor.Ben de öyleydim kafamı camdan uzatamayanlardan yani malesef.Kolaymı cocuk bakıp buyutmek?

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

:) Süpersin ya bende anlamıyorum hamiş hamiş nasıl geziyorlar bırak onu bunu ben hamile de değilim çıkamıyorum eskisi kadar gece falan, bu sıfır beden olayına da sinir oluyorum, kilo da almam şart bu aralar.

Deli Anne dedi ki...

benim de ağlayasım geldi şimdi bu yazıyı okuyunca.. loğusa sendromum da bitmek bilmiyorken üstelik. bir de dayatıyorlar ya bize, inceliği, ince anneliği.. sıradan bir annenin hayatına denk düşermiş gibi onların hayatları.