11 Aralık 2009 Cuma

çok gülüyorum sana...

Mimiklerine... Bu sabah yaptığın gibi benim tam arkama saklanıp, ben hareket ettikçe benimle hareket ederek şaka yapmana... İki kuyruk yapınca saçlarını iki yandan tutup, şebeklik yapmana... Masaların altından cilveleşmene... Aksanlıymış gibi galk demene... Geçen gün koltuğun üzerinde ayağa kalktığında, benim bu harekete kızdığımı bildiğinden dilini çıkartıp, muzip muzip gülmene (Bunu sözcüklerle anlatamadım farkındayım ama, bişeyler hayal edin artık)...
Ve en komiği: Direkt yürüdüğün için hala emeklemeyi beceremeyişine... Yani A'yı bilmeden Z'ye geçmene... Sen beni güldürdün, Allah da seni hep güldürsün e mi?

7 yorum:

Murat dedi ki...

aminnnnnn cumlemizi

Adsız dedi ki...

aminnn canım amin:)seni hep güdürsün kendide hep gülsün

Sen Gelince dedi ki...

Aminnn:) Biliyor musun Nilsu da emeklemeden yürüdü... Hiç bilmedi emeklemeyi... Mygym'e ilk gittiğimizde tünellerin içinden geçemeyen tek çocuk benim kızımdı. Böylesine basit bir eylemi gerçekleştirememesi ordaki çalışanları bile şaşırttı... Şimdi biliyor yoğun çabalarım sayesinde... Ama ustalık seviyesine gelemedi:) Aslında bunu post olarak yazıp, not almalıyım:)

Şule-Bilge'sMum dedi ki...

amin :) o toka taktırma günlerini ben de görecek miyim acaba.
öpüyorum fıstıgı

Deniz dedi ki...

-amin seldacım, hep gülsünler

- Ya Nilsu da mı öyle... Çok güülüyorum,yerden ilerideki bişeyi almak için hala emeklemiyor, kalkıp orada tekrar oturuyor, bak bir video var, onu koyacağım ilk fırsatta, cok gülersin...

- Toka nasıl takılıyor bizde? Ya gezmeye gideceğiz gel süslenelim diyince, ya da bakıcımız anne gelince seni çok beğenecek, dur takalım diyince :)

Bellek Kutusu dedi ki...

Bu son fotodaki bakış nasıl bir bakıştır böyle:))

Adsız dedi ki...

Thesе aгe aсtually enormouѕ idеas in regarding blogging.
Yοu have touched some nice points heгe.
Any waу keep up wrinting.

Feеl free tο ѕurf to my blog ρoѕt .
.. http://www.2applyforcash.com/
my page: payday loans online