2 Aralık 2014 Salı

Bir banka hesabından daha ne beklenir ki....
Hepimiz birikimlerimizi en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. En uygun yatırım olarak bankayı seçtiysekeğer hesabımızdan bazı beklentilerimiz olur. Eğer birikim yaptığımız hesap bizden hesap işletim ücretikesiyorsa bu hiç de işimize gelmez doğrusu. 

Ya da para transferi için ücret ödemek zorunda kalmak,düşük faiz vs... 
Bankalar ile ilgili pekçoğumuzun şikayet ettiği en temel konular TEB’in Marifetli Hesabıile son bulmuş görünüyor. TEB Marifetli Hesap, günlük vadeli olarak çalışır. İstediğiniz zaman para yatırabilir, istediğiniz zamançekebilirsiniz. Bunun için vadenizin bozulma derdi ya da vade sonunu bekleme derdiniz olmaz. Marifetli Hesap sahipleri hesap işletim ücreti ödemedikleri gibi EFT ve havale gibi para transferiişlemleri için de hiçbir ücret ödemezler. Düzenli ödeme talimatı vererek birikim yapmanıza imkanveren Marifetli Hesap EUR, USD ve GBP cinsinden döviz hesabı olarak da açılabilmekte. Bir banka hesabından bekleyebileceğiniz herşeye sahip TEB Marifetli Hesap başvurusu için www.teb.com.tr adresine tıklayabilir, 0850 200 0 666 numaralı telefon bankacılığını arayabilir ya dasize en yakın TEB şubesine veya ATM’sine gidebilisiniz. 
TEB Marifetli Hesap açtırarak yatırımınızın özel faiz oranlarıyla günden güne büyüdüğünü görebilir, tasarruf yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Bu bir advertorial'dır.

Hiç yorum yok: