11 Mart 2015 Çarşamba

Dijital Bankacılıkta yepyeni bir hizmet CEPTETEBDijital  bankacılığın  geldiği  en  son  nokta  CEPTETEB.  Yani  aslında  şubesiz  bir  bankacılık  hizmeti. Bankacılık işlemlerinizi bilgisayarınızdan ya da akıllı cep telefonunuzdan yapıyorsunuz. 
Gerektiğinde 7/24  müşteri  hizmetlerini  arayabiliyor  hatta  karşılıklı  görüntülü  konuşma  yapabiliyorsunuz.  Para çekme ve yatırma işlemleriniz için de TEB ATM’lerini kullanabiliyorsunuz. 
CEPTETEB  müşterisi  olmak  için  www.cepteteb.com.tr adresinden  ya  da  mobil  uygulamasından başvuru formunu doldurmanız yeterli. Yetkili kişi gelip de imzanızı aldıktan sonra vadesiz hesabınız hemen aktif oluyor. Dilerseniz vadeli hesap açtırarak yüksek faiz imkanlarıyla tasarruf yapabilirsiniz. Dilerseniz  de gecelik  faizden yararlanırsınız.  Gecelik  faiz  de vadeli  hesap faiziyle  aynı.  Bu oldukçaavantajlı  bir  durum.  Paranızı  vadeye  koymuyorsunuz  dilediğiniz  zaman  çekebiliyor  ya  da  parayatırabiliyorsunuz ve faiziniz vadeli hesap gibi işliyor, birikimleriniz değer kazanıyor. CEPTETEB müşterisi olduğunuz zaman bir banka kartına da sahip oluyorsunuz. Dilerseniz kredi kartıda. Eğer ilk 50.000 müşteriden biri olursanız kredi kartına hiçbir aidat ödemiyorsunuz. CEPTETEB dehesap işletim ücreti yok. Hatta eft ve havale gibi para transferlerinizde de işlem ücreti ödemiyorsunuz. CEPTETEB  müşterisi  olduğunuz  zaman  pek  çok  avantajlı  kampanyadan  da  yararlanabiliyorsunuz. Örneğin ulaşım masraflarınızda %50’sini  iade alabiliyorsunuz. Böylece ulaşım masrafları  yarı  yarıyaindirimli  oluyor.  Modagram.com’da  %30,  Çiçek Sepetinde  %25  indirim  fırsatları  kampanyalardan bazıları. CEPTETEB  hakkında  daha  fazla  bbilgi  almak  için  www.cepteteb.com.tr adresindeki  videoyu izleyebilirsiniz.

Bu  bir reklamdır.

Hiç yorum yok: