10 Temmuz 2015 Cuma

Urban Station modeli tam Murat'a göreymiş.Son yıllarda iş hayatımıza bir Arjantin konsepti yükselen değer olma yolunda hızla ilerliyor.
Urban Station! Diyelim ki şehir içinde oradan oraya koşturan bir mobil çalışansınız. İki toplantı arası 3-4 saat vaktiniz var. Bu arada yetiştirmeniz gereken bir rapor var. Onlarca hatta yüzlerce kablosuz ağ bağlantısı sağlayan kafe, restorandan birine kendimi atarım dediğinizi duyuyorum. Ancak bu sefer alışılmışın dışına çıkıp farklı bir konsepte merhaba demek istemez misiniz?

Belirli bir saat ücreti karşılığında sıradan bir ofiste ihtiyaç duyabileceğiniz faks, fotokopi, tarayıcı, şarj, kurye gibi birçok hizmetten yararlanabileceğiniz ve hatta ücretsiz olarak internete girebileceğiniz, çay-kahve ve ufak atıştırmalıklar alabileceğiniz bir ortamda çalışmaya ne dersiniz?

CEPTETEB’in kullanıcıları için sunduğu en özel kampanyalardan faydalanmak için geç kalmadınız. Urban Station’un İstanbul, Ankara ve İzmir’deki şubelerini ücretsiz olarak kullanmak için tek yapmanız gereken, Urban Station’a giderken CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Banka Kartı’nızı almayı unutmamak.

Böylece CEPTETEB'lilere özel Urban Station İndirimi'nden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

CEPTETEB müşterisi değilseniz, bu farklı deneyim size sadece bir tık ötede. Hemen www.cepteteb.com.tr’ye giriyorsunuz ve CEPTETEBLİ olmak için başvuru yapıyorsunuz. Ondan sonra mı? CEPTETEB’li olmanın ayrıcalığını siz de hissediyorsunuz.

Hiç yorum yok: